داستان ما

بهترین چیزهای زندگی ، برنامه ریزی نشده است و یک برخورد شیرین زندگی ما را تغییر داد. من به همراه همسرم در یک سفر جاده ای در سال 1390، با تعدادی زنبوردار مواجه شدیم. زنبورها – شگفتی های کوچک طبیعت – ذهن ما را مجذوب خود کرده و ما را مجبور به انجام کاری فراتر از ترس کردند.

تصمیم گرفتیم که چند کندوی زنبور به خانه بیاوریم و اینگونه بود که زنبورها وارد زندگی ما شدند. ما چهار جعبه زنبور عسل به مزرعه خود آوردیم.

تنها چیزی که مشاهده کردیم این بود که شاهد یک روند معجزه آسایی بودیم که به بشریت یکی از بزرگترین اکسیرهای زندگی را می‌بخشید بنام عسل.

به زودی موفق شدیم مقدار کمی عسل استخراج کنیم که بسیار خوشمزه تر از هر عسلی بود که تا آن زمان چشیده بودیم.

این عسل ، خالص و مملو از طعم‌های طبیعی بود که درباره آن صحبت می کردند.

از آنجا به بعد یک سفر فوق العاده پر از چالش و دستاورد آغاز شد و آن را به یک کسب و کاری برای من و همسرم تبدیل کرد. اولویت اول و اصلی ما خالص و طبیعی بودن عسل بود و هنوز هم باقی مانده است.

من و همسرم قسم خوردیم که نباید در هیچ مرحله ای ، خواص عسل آسیب ببیند. برای اطمینان از این امر ، ما به چیزی بیشتر از روشهای سنتی جمع آوری عسل نیاز داشتیم. عسل برداشت شده توسط ما خالص ، با طراوت و 100 ارگانیک است. یعنی هیچ اثری از آنتی بیوتیک ها وجود ندارد.

متاسفانه عسل های موجود در مغازه ها و سوپرماکتها، خواص عسل را ندارند  و این چالشی بود برای ما.

اما همانطور که می گویند ، جایی که اراده وجود دارد ، حتما راهی هم وجود دارد.

اکنون پس از 10 سال ، همه چیز چندین برابر افزایش یافته است (تیم ما ، مصرف کنندگان ما و بدیهی است که زنبورهای ما). 

 امروزه مجموعه “عسل طبیعی”، در جمع آوری عسل ، زنبورعسل و عرضه عسل خام با کیفیت بالا تخصص دارد. متخصصان آموزش دیده ما همچنان راههای جدیدی را برای معرفی عسل طبیعی در زندگی شما کشف می کنند.

ما مجموعه ای از محصولات مبتنی بر عسل داریم که متناسب با ترجیحات مختلف سلامتی مصرف کنندگان ما است. در سال 1397 تصمیم گرفتیم که یک سایت عسل طبیعی راه اندازی کنیم و عرضه انواع عسل خالص و طبی را از طریق فضای مجازی رونق دهیم.

شعار سایت عسل طبیعی ، کیفیت بالای محصولات عسل است و به هیچ وجه کیفیت را فدای سود نمیکنیم

“تیم عسل طبیعی”، مرغوب ترین عسل های تولید شده را در سراسر کشور را جمع آوری کرده و پس از بررسی کیفیت آن (آزمایشگاههای معتبر) به هموطنان عزیز عرضه نموده است

عسل طبیعی، کیفیت عسل های خود را تضمین میکند، اگر در آزمایشگاه معتبر تقلبی بودن عسل های فروخته شده تایید شود، تا دو برابر قیمت پرداخت شده به مشتری بازگردانده میشود

هدف ما:

هدف “سایت عسل طبیعی” این است که عسل و دیگر فرآورده های زنبور عسل را بصورت 100% طبیعی و خالص روانه بازارهای داخلی و خارجی کند

همچنین ترویج استفاده از عسل خالص و طبیعی و آشنا نمودن هموطنان عزیز با فرآورده هایی نظیر ژل رویال ، بره موم و گرده گرده گل ، از اهداف این مجموعه است

همچنین تلاش داریم تا تمام هموطنان در سراسر کشور از خواص بی نظیر محصولات شفابخش عسل آگاه شوند و بتوانند با خیال راحت یک خرید لذت بخش را تجربه کنند.

همواره کیفیت و اصالت عسل طبیعی، آرمان این سایت است

و مفتخر است که متنوع ترین عسل های مرغوب و سایر فرآورده های زنبور عسل را بسته بندی و عرضه میکند

رسالت ما:

رسالت ما به سادگی…

ما با مردم سر و کار داریم و هدف ما این است که مردم را با عسل طبیعی و خالص آشنا کنیم.

ما طرفدار عسل خالص هستیم

از آنجا که درک می کنیم کیفیت واقعی برای مشتریان مهم است ، ما اطمینان می دهیم که عسلی که دریافت می کنید فرآوری نشده است.

دسترسی مستقیم به منابع ، تشویق و ترغیب زنبورداران به عدم استفاده از داروهای شیمیایی و غیرمجاز و رعایت کلیه نکات در جمع آوری، بسته بندی و حمل و نقل انواع عسل طبیعی و دیگر فرآورده های زنبور عسل یکی از دغدغه مهم تیم

ماست.

موقعیت عسل طبیعی:

اکثر کندوهای ما در مناطق روستایی و کوهستانی واقع شده اند و در مزارع ارگانیک محلی رشد می کنند.

عسل طبیعی ، تامین کننده عسل 100٪ خالص که توسط زنبورها جمع آوری شده است و حدود یک دهه است که عسل و محصولات زنبور عسل را با بهترین کیفیت عرضه می کند.

چه چیزی ما را متفاوت می کند؟

امروزه افراد سودجو با ارائه عسلهای تقلبی ، سلامت مردم را به خطر می اندازند. در عسل برداشت شده از نظر علمی و بهداشتی هیچ اثری از آنتی بیوتیک ها وجود ندارد.

تضمین سلامت و رضایت مصرف کننده از شعارهای ماست.

ما زنبورهای خود را در مناطق مختلف کوهستان حرکت می دهیم تا در معرض گلهای تازه قرار بگیرند. زنبورهای خود را با هیچ گونه مواد شیمیایی درمان نمی کنیم و از مراقبت عالی از آنها افتخار می کنیم.

عسل ما در طول هر فصل تازه استخراج می شود و شکوفه یا شهد جاری می شود ، به استثنای زمستان که در آن از باقی مانده فصل بهار و تابستان استفاده میکنیم و بی صبرانه منتظر بهار هستیم.

عسلی که از ما دریافت می کنید در دمای مناسب نگهداری می شود. این تضمین می کند که همه خواص طبیعی عسل حفظ شده است. علاوه بر این ، ما عسل را فیلتر نمی کنیم. فیلتراسیون می تواند اجزای مفید عسل را تا حد زیادی از مزایای تغذیه ای عسل بکاهد.

پاسخ به پرسش های شما

سفارش ها به چه شکل ارسال می شوند؟

پس از ثبت سفارش توسط مشتری, سفارشات در اسرع وقت تحویل پست می شود و کد رهگیری مرسوله برای مشتری ارسال میگردد

معمولا چقدر طول می کشد تا سفارش به دستم برسد؟

پس از ثبت سفارش توسط مشتری حداکثر ظرف ۳ روز کاری سفارشات تحویل میدهد و در هر مرحله از سفارش وضعیت آن را از طریق سیستم اطلاع رسانی ایمیل و پیامک به مشتری اطلاع داده خواهد شد

چگونه مطمئن باشم که سفارش سالم به دستم می رسد؟

ما عسل خریداری شده را به صورت کاملا مطلوب بسته بندی می کنیم تا مطمئن شویم که سالم به دست شما برسد. با این حال چنانچه از کیفیت رضایت نداشته باشید، می توانید آن را ارجاع یا تعویض کنید.

آیا امکان تعویض یا برگشت عسل خریداری شده وجود دارد؟

بله در صورت عدم رضایت از خرید می توانید نسبت به برگشت محصول خریداری شده اقدام کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص به صفحه قوانین و مقررات مراجعه نمایید.

برای ما ایمیل بفرستید