چرا خرید عسل خام و بدون فیلتر منطقی است؟

 

عسل یکی از شگفت انگیزترین مواد طبیعی است. نه تنها طعم فوق العاده ای دارد ، بلکه به اندازه کافی همه کاره است و می توان از آن در بسیاری از دستور العمل ها استفاده کرد.

با خرید عسل طبیعی طعم طبیعی شیرین آن نیز راهی آسان برای ترغیب کودکان به خوردن چیزی است که برای آنها مفید است. وقتی بسیاری از موارد جایگزین عسل (مانند دارویی یا ماسک صورت) را نیز در نظر بگیرید ، آنگاه حتی بهتر می شود.

H:\00Hosseini\00my project\asaltabie.ir\pic02\Picosmos_Multi-Size Output\1024x1024\gazetarural.comMel2-1067fc6abd7de5eb73919c25bd7bb49cbf668f89.jpg

با انواع مختلف و مارک های مختلف در بازار ، ممکن است فکر کنید که همه عسل ها برابر هستند. این درست نیست و عسل خام بدون فیلتر است که بهترین است. اما چرا این چنین است؟

برای شما پاک تر و بهتر است

حقیقت ساده این است که عسل طبیعی خالص تر از عسل مصنوعی است. این به نحوه تولید عسل بدون فیلتر و خام بستگی دارد. این عسل به طور طبیعی دارای کربوهیدرات زیاد و آب کمی است که به فرآیند تبلور کمک می کند. تبلور در عسل نشانه کیفیت واقعی است و طعم/بافت بهتری به محصول می بخشد. دستیابی به عسل مصنوعی نیز سخت است. با فیلتر نکردن عسل هنگام استخراج آن ، محصولی را دریافت می کنید که بیشتر خواص و مواد مغذی را در خود نگه می دارد.

طعم بهتری دارد

با برداشتن عسل از کندو و استفاده از آن در حالت خام بدون فیلتر ، محصولی را دریافت می کنید که طعم بهتری دارد. این به این دلیل است که هیچ گونه مواد نگهدارنده یا طعم دهنده مصنوعی برای از بین بردن طعم به آن اضافه نمی شود. عسل خام ارگانیک طعم مفیدی دارد و دارای طعمی عمیق است که بی نظیر است. با این حال اگر از آن در آشپزی استفاده می کنید ، خوردن عسل مانند این بسیار بهتر است.

به حفاظت از کره زمین کمک می کند

تنها با خرید عسل خام ارگانیک ، تلاش خود را برای کمک به کره زمین انجام می دهید. ما در دورانی زندگی می کنیم که این مهمتر از هر زمان دیگری است و مردم به دنبال راه هایی برای انجام وظایف خود هستند. خرید عسل خام ارگانیک راهی آسان برای رسیدن به این هدف است. از آنجایی که عسل ارگانیک از کودهای مصنوعی ، روشهای درمانی یا شیوه های خاصی استفاده نمی کند ، برای کره زمین بسیار بهتر است. سایت foodsafetynews میگوید که عسل تقلبی خوب نیست

عسل طبیعی – عسل ارگانیک خام و بدون فیلتر

در اینجا در عسل طبیعی، ما از سال 1970 بهترین عسل خام و بدون فیلتر را می سازیم. عسل طبیعی ما دارای تمام مزایای فوق است و واقعاً جادویی است. هنگامی که آن را امتحان کردید ، دیگر به عسل مصنوعی بر نمی گردید! همین امروز به صورت آنلاین سفارش دهید یا از طریق فرم تماس با وب سایت ما امروز تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 14 =