Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/likalair/public_html/asaltabie.ir/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 96

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/likalair/public_html/asaltabie.ir/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 283
علائم هشدار دهنده شقاق مقعدی - عسل طبیعی %

علائم هشدار دهنده شقاق مقعدی

ممکن است آنقدرها هموروئید مورد توجه قرار نگیرد ، اما در ایالات متحده ، شقاق مقعد شایع است و سالانه نزدیک به یک چهارم میلیون نفر را مبتلا می کند. کلید درمان شقاق مقعد این است که در اسرع وقت درمان ( درمان شقاق مقعدی با عسل ) انجام شود – و این با یادگیری نشانه هایی که باید مراقب آنها باشید شروع می شود.

H:\00Hosseini\00my project\asaltabie.ir\0refrence\شقاق مقعدی\pic\Picosmos_Convert2\how-to-cure-Piles.jpg

در سایت عسل طبیعی ، شقاق مقعد را با استفاده از یک روش سفارشی (عسل) درمان می کند و به تسکین علائم فعلی و حتی جلوگیری از وقوع شقاق در آینده کمک می کند.

در اینجا آنچه باید در مورد تشخیص و درمان شقاق مقعد بدانید ، آمده است.

شقاق مقعدی: اصول اولیه

شقاق کلمه دیگری برای بریدن یا پارگی است. با شکاف مقعد ، آن برش در بافتی است که مقعد شما را پوشانده است. آسیب ناشی از تروما می تواند باعث ایجاد شقاق در برخی افراد شود ، بیشتر اوقات شقاق مقعدی به دلایل زیر است:

 1. یبوست مزمن
 2. مدفوع بزرگ ، سفت و خشک
 3. ماهیچه های اسفنکتر مقعدی بسیار محکم
 4. فشار در هنگام دفع یا زایمان
 5. بیماری کرون
 6. شرایط زمینه ای مانند تبخال ، سل یا سرطان
 7. کاهش گردش خون در منطقه

اکثر شقاق های مقعدی در صورت درمان با گزینه های محافظه کارانه در عرض 4-6 هفته برطرف می شوند ، از جمله:

 • نرم کننده های مدفوع بدون نسخه
 • نوشیدن مایعات بیشتر
 • خوردن فیبر بیشتر
 • مصرف مکمل های فیبر

گاهی اوقات شقاق مقعد بیشتر طول می کشد و علائم شدیدتری ایجاد می کند. در این موارد، دکتر ممکن بوتاکس توصیه تزریق یا یک عمل جراحی ساده برای استراحت و یا انتشار یک عضله اسفنکتر بیش از حد تنگ، دادن زمان منطقه را به زخم التیام یابد.

علائم و نشانه های شقاق مقعدی

اگر شکاف مقعد دارید ، مهم است که علائم خود را ردیابی کنید تا بتوانید از بین رفتن آن کمک بگیرید. برای انجام این کار ، باید علائم شقاق مقعد را بشناسید.

یکی از شایع ترین علائم ، درد مقعد در حین و بعد از مدفوع است. گاهی اوقات ، این درد می تواند چند ساعت پس از دفع مدفوع ادامه یابد.

علائم و نشانه های دیگر عبارتند از:

 • یک قابل مشاهده در نزدیک مقعد شما
 • خونریزی در حین اجابت مزاج یا بعد از آن
 • احساس خارش یا سوزش در اطراف مقعد
 • برچسب پوست (توده کوچک گوشت) در نزدیکی مقعد شما

علائم شکاف مقعدی با علائمی که با هموروئید علامت دار تجربه می کنید قابل مقایسه است. بسیاری از مردم علائم را اشتباه می گیرند ، درمان را به تأخیر می اندازند و باعث می شوند شکاف آنها ادامه یابد یا حتی بدتر شود.

به همین ترتیب ، گاهی اوقات خونریزی در حین اجابت مزاج می تواند نشانه ای از مشکلات پزشکی جدی تر باشد. برنامه ریزی ویزیت مطب با دکتر تارلو بهترین راه برای اطمینان از مناسب ترین مراقبت برای نیازهای خاص خود است.

از سایت Medscape هم برای شقاق مقعدی میتوانید کمک بگیرید

رفع شقاق مقعدی

شقاق مقعدی با چند تغییر ساده در شیوه زندگی و کمی TLC برطرف می شود. اما ابتدا ، باید مطمئن شوید که علائم شما به دلیل شکاف است و نه یک مشکل پزشکی دیگر.

اگر علائم شقاق مقعد را دارید ، مراقبت های لازم را به تأخیر نیندازید. همین امروز با خرید عسل از سایت عسل طبیعی ، شقاق مقعدی را درمان کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × چهار =