روش‌های ارسال کالا

وب سایت عسل طبیعی در تلاش است با در نظر گرفتن تمام شرایط فروش و ارسال محصول به شهرهای مختلف کشور و با به کارگیری انواع روش‌های ارسال کالا ، تجربه‌ای لذت بخش از خرید سریع و راحت را برای کاربران رقم بزند.

 

زمانبندی ارسال‌ها

این زمان بندی ارسال‌ها شامل تمامی روش‌های ارسال کالا (پیک موتوری، پست پیشتاز، پست سفارشی، تیپاکس و ارسال با باربری ) می‌گردد. این بدان معناست که طی مدت زمان تعیین شده، ارسال کالا و سفارش صورت گرفته شده انجام خواهد شد. مدت زمان رسیدن سفارش بدست سفارش دهنده، با توجه به روش ارسال انتخاب شده، بر این زمان افزوده خواهد شد.

سفارشات ثبت شده‌ در روزهای شنبه تا چهار شنبه در صورتی که قبل از ساعت ۱۲ ظهر صورت گرفته باشند، در همان روز ارسال خواهند شد.

سفارشات ثبت شده در روزهای پنج شنبه و جمعه در روز شنبه ارسال خواهند شد. (در صورت تعطیل نبودن روز شنبه)

سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل در نخستین روز کاری بعد از تعطیلی ارسال خواهند شد.

 

پست پیشتاز

امکان پست پیشتاز برای آن دسته از مشتریانی که خواهان ارسال سفارش از این طریق باشند، در نظر گرفته شده است.

– زمان تحویل سفارش در این حالت با در نظر گرفتن محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش، بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.

– کالاهایی که کاربر از طریق پست پیشتاز خواهان دریافت آن‌ها می‌باشد دارای کد رهگیری پستی بوده که می توان از طریق سایت اداره‌ی پست، آن را ردیابی نمود.

 

ارسال سفارشی

در صورتی که شما برای دریافت سفارش خود عجله دارید یا به هر دلیلی تمایل دارید که کالای خریداری شده زودتر به دستتان برسد می‌توانید با ارسال سفارشی خرید خود را ثبت کنید. در نظر داشته باشید که در این مورد هزینه‌ی ارسال سفارش بر عهده‌ی خود مشتری خواهد بود. برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر می‌توانید با واحد فروش و ارسال سفارشات تماس بگیرید.

 

تیپاکس

کاربر می‌تواند در انتهای فرایند خرید خود، با انتخاب گزینه‌ی ارسال از طریق تیپاکس و در صورت سکونت در مراکز استان ها و شهرهایی که تیپاکس در آن‌ها نمایندگی معتبر دارد، کالای خود را ظرف ۲۴ ساعت (زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است)   الی ۷۲ ساعت (سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دو مسیره یا راه دور هستند، در ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود.) در محل آدرس خود تحویل بگیرد.

نکته: کالاهایی که از طریق تیپاکس ارسال می شوند دارای کد رهگیری آنلاین مرسوله نیستند اما بر اساس قبض صادر شده، دارای شماره سریال قابل پیگیری میباشند.

نکته: سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آن‌ها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

 

ارسال فوری :

سریعترین روش ارسال در روزها و ساعات کاری است که 3 تا 8 ساعته محصول را به شما تحویل خواهیم داد.هزینه ارسال در این روش به عهده خریدار است .

توجه: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در بازه زمانی اعلام شده و ارسال کد پیگیری از طریق ایمیل برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید (در صورتیکه شرکت مربوطه بیمه ارسال داشته باشد) تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد.

 

پست پیشتاز : 2 تا 3 روز کاری زمان تحویل کالا به پست خواهد بود.

پست سفارشی : 2 تا 5 روز کاری زمان تحویل کالا به پست خواهد بود.

 

نکات مهم در ارسال سفارش

– اکثر کالاهای سایت عسل طبیعیبه سراسر ایران از طریق پست پیشتاز بصورت رایگان ارسال خواهد شد.

– پیش از ارسال کالا، هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

 

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

HTTP://ITEMTRACKING.POST.IR