آیا عسل به بهبود باروری کمک می کند؟

از نظر تاریخی ، عسل حداقل از زمان مصری ها باعث افزایش باروری می شود. به خصوص عسل خام که حاوی گرده است ، غذایی غنی از ویتامین ها ، اسیدهای آمینه ، آهن ، کلسیم و مواد معدنی است. این غذای غنی تغذیه ای جای تعجب ندارد که عملکرد موثر اندام های تناسلی را در مردان و زنان بهبود می بخشد.

شما برای خرید عسل طبیعی به صفحه مورد نظر بروید

اکنون ، بیایید به جنبه های فنی نحوه بهبود عسل در باروری بپردازیم. در مردان هورمون تستوسترون مهمترین نقش را در حفظ میل جنسی و تعداد اسپرم ایفا می کند. عسل سرشار از ویتامین B است که یک ماده ضروری برای تولید تستوسترون است. بسیاری از تحقیقات ارتباط مثبت بین تستوسترون و مصرف عسل پیدا کرده اند.

H:\00Hosseini\00my project\asaltabie.ir\pic02\Picosmos_Multi-Size Output\1024x1024\Honey-Facepack.jpg

اکسید نیتریک یکی دیگر از ترکیبات حیاتی است که برای عملکرد اندام تناسلی مردان مورد نیاز است ، و مطالعه شده است که حتی مصرف 100 گرم عسل سطح اکسید نیتریک را در خون تا 50 درصد افزایش می دهد. در مطالعه ای که روی خرگوش ها انجام شد ، مشخص شد که خرگوش هایی که از گرده زنبور عسل تغذیه می کردند ، کیفیت مایع منی و باروری را بهبود بخشیده بودند.

گفته می شود که کلمه “ماه عسل” پس از سنت تغذیه عسل هر شب به تازه عروس آمده است تا احتمال بارداری را افزایش دهد که عسل طبیعی در سایت indiamart قرار گرفته است

به طور کلی ، بسیاری از تحقیقات و دانش باستانی ما نشان می دهد که عسل به سلامت جنسی مردان و زنان کمک می کند. مهمتر از همه عسلی که مصرف می کنید باید عسل خام باشد زیرا فقط عسل خام دارای گرده مفید و تمام مواد مغذی سالم است.

ما مطمئن هستیم که یک لیوان عسل ما بیشتر از آنچه تصور می کنید زندگی عشقی شما را خوشبو خواهد کرد

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 6 =