5 صبحانه که با عسل طعم بهتری دارد

 

عسل طبیعی یک شیرینی شیرین خوشمزه است که برای شما نیز بسیار مفید است. به عنوان یک شیرین کننده طبیعی ، می تواند کمی طعم اضافی به برخی از غذاهای دیگر که در غیر این صورت می توانند ملایم باشند ، اضافه کند. در اینجا چند روش عالی برای شیرین کردن صبحانه خود با عسل و اطمینان از غنی بودن غذای شما با طعم دلپذیر آورده شده است.

H:\00Hosseini\00my project\asaltabie.ir\pic02\Picosmos_Multi-Size Output\1024x1024\241-03.jpg

فرنی خود را تقویت کنید

فرنی شیرین نشده می تواند بی مزه و بی مزه باشد. بنابراین ، این قطعاً یک نامزد اصلی برای پیشرفت است. با خرید عسل طبیعی و افزودن یک دانه عسل خام ارگانیک می تواند یک صبحانه خسته کننده را به یک صبحانه درخشان تبدیل کند. عسل خام خود را در فرنی خود بچرخانید و از یک طعم مزه لذت ببرید که شما را برای بقیه روز آماده می کند.

ماست خود را شیرین کنید

ماست طبیعی برای شما بسیار مفید است. لبنیات سرشار از کلسیم ، برای حفظ سلامت استخوان ها و دندان ها ضروری هستند. با این حال ، طعم ساده ماست طبیعی برای همه جذاب نیست. وقتی عسل را به ماست طبیعی اضافه می کنید ، فوراً طعم را افزایش می دهد و به شما این امکان را می دهد تا از آن به عنوان صبحانه ، میان وعده یا دسر سالم لذت ببرید.

پنکیک صبحانه خود را غنی کنید

هرکسی ترجیح می دهد شیرین کننده ای که روی پنکیک صبحانه خود می ریزد ، اما عسل راهی مطمئن برای ایجاد طعم بیشتر است. قرار دادن پنکیک های شما با انواع توت های تازه و پاشیدن عسل در وعده غذایی ، سلامت صبحانه شما را افزایش می دهد و اطمینان حاصل می کند که غذای شما مملو از طعم های شیرین و مجلل است.

عسل روی نان تست

عسل یک افزودنی عالی برای نان تست است. برخلاف مربا های قندی ، عسل سطح گلوکز خون شما را به اوج نمی رساند. عسل خام بدون فیلتر یک گزینه دلپذیر است که می توانید در هر زمان از روز روی نان تست خود بمالید و همچنین جایگزینی عالی برای پودرهای پرکالری است. این یک روش جالب و طعم دار برای تبدیل نان تست شما به یک غذای فوق العاده است.

موسلی خود را بیشتر شیک کنید

اگرچه یک گزینه صبحانه فوق العاده سالم است ، اما موسلی به دلیل عدم علاقه و ملایمت شهرت دارد. با این حال ، هنگامی که موزلی را با عسل بریزید ، می تواند دهان آور شود. هنگامی که آن را امتحان کردید ، بدون شک موزلی پاشیده شده با عسل به یکی از غذاهای اصلی مورد علاقه شما در صبحانه تبدیل می شود.

به نقل از سایت clinicaltrials عسل طبیعی علاوه بر تغذیه دارای درمانهای بیماران نیز موثر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =