3 شیرین کننده که در عسل خام پیدا نمی کنید

 

دلیل اینکه غذاهای ارگانیک را بر غذاهای غیر ارگانیک ترجیح می دهیم این است که در اصل مواد غذایی در خالص ترین شکل خود هستند.

عسل “خام” عسل در خالص ترین شکل خود است ، به این معنی که هیچ گونه افزودنی برای تغییر طعم یا ترکیب آن وجود ندارد. بنابراین ، عسل معمولی که در عسل خام وجود ندارد چه می شود و چه عوارضی دارد؟

در اینجا 3 شیرین کننده وجود دارد که با خرید عسل طبیعی در عسل خام پیدا نمی کنید و چرا همیشه بهتر است عسل را به شکلی که طبیعت در نظر گرفته است خریداری کنید.

H:\00Hosseini\00my project\asaltabie.ir\pic02\Picosmos_Multi-Size Output\1024x1024\513.jpg

1. HFCS

شربت ذرت با فروکتوز بالا (HFCS) در اصل معجونی از شربت ذرت است که در آن گلوکز تا حدی از طریق فرآیند آنزیمی به فروکتوز تبدیل شده است. HFCS با کالری بیشتر و شیرین تر از شربت ذرت معمولی به دلیل سطح بالای فروکتوز ، در محصولات مختلف ممنوع شده است و معمولاً با شربت ذرت معمولی جایگزین می شود. با توجه به محتوای قند آن ، اغلب با تأثیرات منفی مختلف از جمله دیابت و افزایش وزن مرتبط است.

2. شربت ذرت

شربت ذرت یا شربت گلوکز نباید با HFCS اشتباه گرفته شود ، اما به دلایلی از جمله افزایش طول عمر عسل ، جلوگیری از تبلور و تغییر رنگ/بافت و طعم آن ، گاهاً به عسل معمولی اضافه می شود. شربت ذرت که بیش از هر چیز به عنوان جایگزین قند استفاده می شود ، شیرین نیست زیرا دارای خواصی مانند مالتوز (مواد شیمیایی مبتنی بر مالت) است که 30 تا 40 درصد قند شیرین دارد.

3. شربت برنج قهوه ای

وقتی صحبت از عسل معمولی می شود ، یافتن شربت برنج قهوه ای به عنوان یک عنصر کلیدی غیر معمول نیست. شربت برنج قهوه ای یکی دیگر از شیرین کننده های مبتنی بر مالت است که دارای 3 نوع قند است: مالتوتریوز (52٪) ، مالتوز (45٪) و گلوکز (3٪). مشکل شربت برنج قهوه ای این است که فقط به پر کردن حجم شیشه و افزودن شیرینی به آن کمک می کند زیرا دارای ارزش غذایی بسیار کمی است ، اما هنوز هم به میزان کالری قابل توجهی می افزاید.

همانطور که در سایت localhivehoney می بینید ، عسل معمولی ممکن است حاوی شیرین کننده های خاصی باشد که انتظار آن را نداشتید ، بنابراین همیشه برچسب آن را بخوانید … یا حتی بهتر – همیشه خام خرید کنید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 6 =